KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

Filo sahibi lokal ve global şirketler ile karşılıklı iş birliklerimiz sonucunda farklı alternatifleri değerlendirme imkanlarımız doğrultusunda gerek full araç gerekse parsiyel yüklemelerinizde ihracat ve ithalat karayolu taşımacılığı.

Öncelikle iyi servis sunabileceğimize inandığımız yüklerinizde elimizden geldiğince rekabetçi olacağını umduğumuz fiyatlarımız ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

DEPOLAMA & DAĞITIM

Müşterilerimizin operasyon süreçlerini iyileştirme ve maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olabilme adına tedarik zincirinin her aşamasında kendilerine artı değerler sunabilme arzusu ve gayreti içindeyiz.

Bu anlamda yapmış olduğumuz “Third Party” depo anlaşması ile 5000m² si gümrüklü, 9500m² si serbest alan olmak toplamda 14500m² kapalı depolama alanında müşterilerimize depolama hizmeti sunabilmekteyiz.

Ayrıca serbest depolama alanımızda ihracat yüklerimizin konsolidasyonu, paketlenmesi, paketlenlenmesi, streçlenmesi, etiketlenmesi gibi hizmetleri ile operasyonel sürecinize destek olmaya hazırız.

Siz değerli müşterilerimizin malzemelerinin de sigorta kapsamında olduğu, 7/24 kamera sistemi ile izlenen ister raf sistemli ister bulk yüklemeye uygun depolama ve yine Türkiye’nin her yanına mevcut dağıtım hizmetimiz ile sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

NEDEN GOODSON

○ Deneyimli ve Özverili Müşteri Temsilcileri     ○ Uzun Soluklu İş Birlikleri Anlayışı     ○ Servis Öncelikli Rekabetçi Fiyatlar     

○ Çözüm Odaklı ve Alternatifli Hizmet Anlayışı     ○ Ulaşılabilirlik ve Şeffaflık

HİZMETLERİMİZ

○ Kapıdan Kapıya Taşıma     ○ Komple Tır Taşıması     ○ Parsiyel Taşımacılık