HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

Gerek yurt içi gerekse uluslararası yapmış olduğumuz anlaşmalar ile Türkiye’nin tüm gümrüklü hava limanlarından dünyanın her bölgesine ihracat keza yurt dışından Türkiye’nin tüm gümrüklü hava limanlarına ithalat hava kargo taşımacılığı.

Düzenli aldığımız değerlendirme sonuçlarında gerek ihracat gerekse ithalatta tespit ettiğimiz %90 ile %97 arasında değişen aylık on time performans ortalaması ile siz değerli müşterilerimize hava kargonun gereğine uygun şekilde gecikmelerinin minimize edildiği bir hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. Bu anlamda yakalamış olduğumuz on time performans oranının sürekliliğini sağlamak amaçlı gerekli çalışma ve iyileştirmeleri de düzenli olarak yapmaktayız.

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

Gerek armatörler ile gerekse yapmış olduğumuz global acente anlaşmaları ile Türkiye’nin tüm limanlarından ihracat ve yurt dışındaki limanlardan Türkiye’deki tüm limanlara ithalat servis olanaklarımız mevcuttur. Öncelikli full ve parsiyel konteyner taşımacılığının yanı sıra açık yük taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktayız. Bunlarla beraber olası proje, intermodal taşımalarınızıda da sizlere hizmet sunabilecek deneyime sahibiz.

NEDEN GOODSON

○ Deneyimli ve Özverili Müşteri Temsilcileri    ○ Hava Yolları & Armatörler ile Güçlü İlişkiler     ○ Uzun Soluklu İş Birlikleri Anlayışı

○ Servis Öncelikli Rekabetçi Fiyatlar     ○ Çözüm Odaklı ve Alternatifli Hizmet Anlayışı

○ Ulaşılabilirlik ve Şeffaflık

HİZMETLERİMİZ

○ Kapıdan Kapıya Taşıma     ○ Cross Ticaret // 3. Ülke Taşımaları     ○ Özel Kargo Taşımacılığı

○ Full Charter Uçak & Gemi     ○ Hand Carry     ○ Proje ve Intermodal Taşımalar