HAKKIMIZDA

Lojistik sektöründe, 2000 yılında başlamış olan maceramızda, edindiğimiz ve edineceğimiz tecrübelerle, değişen şartlara uyumlu kendimizi geliştirerek ilerlemekteyiz.

Memnuniyet ve ihtiyaçlarınıza odaklı şekilde, siz değerli müşterilerimize doğru ve zamanında hizmet anlayışı ile uzun soluklu iş birlikleri oluşturma arzusundayız.

Her biri alanında deneyimli, yaptığı işin hizmete, çözüm odaklı yaklaşıma dayalı olduğunun farkında, işini özverili ve severek yapan iş arkadaşlarımızın yanı sıra Global Network bağlantılarımız vasıtası ile uluslararası hava-deniz-karayolu ithalat/ihracat taşımalarınızla beraber depolama ve dağıtım alanında da partner anlayışı ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

VİZYON

Değişen market şartları ve müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayarak, yenilikçi anlayış ve hizmetlerle değerli bir lojistik markası olmak.

MİSYON

Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırıp kendi sirketlerinin bir parçası gibi hareket etmek. Mevcut tecrübe, teknoloji ve diğer olanaklarımız ile lojistik için ayırmaları gerekecek zaman, emek ve maliyeti minimize ederek tüm bu kalemlerde tasarruf etmelerini sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Fiziksel olarak ürünlerin bir noktadan diğerine taşınmasının ötesinde, doğru bilgi akışının müşterilerle, tedarikçilerle ve de kendi bünyemizde zamanında paylaşılmasını sağlamak. Böylece, çözüm odaklı yaklaşım mantığında olabilecek aksaklıkların önceden önlemini almak ve / veya minimize etmek. Gelişen, değişen market şartlarını yakınen takip ederek firma yapısını, çalışan bilgi ve donanımını en uygun şekilde geliştirmeyi hedeflemek.